تنظیمات
کاور دوربین مداربسته

کاور(cover) دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

کاور یا پوشش وسیله ای است برای محافظت از دوربین مداربسته که دوربین و لنز در آن برای مراقبت از دوربین در برابر عوامل خارجی و محیطی به کار می رود.
کاور دوربین مدار بسته در انواع مختلف از نظر طراحی و جنس در بازار یافت می شود و شرکت های مختلفی آن را تولید می کنند.

انواع کاور(cover) دوربین مداربسته

کاور دوربین مداربسته در جنس ، ابعاد و شکلهای گوناگون در بازار یافت می شود. این کاور ها به طور کلی به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند :

۱- کاور کوچک برای دوربین مدار بسته Pinhole

۲- کاور متوسط برای دوربین مدار بسته Pinhole و بولت

۳- کاور برای دوربین مدار بسته Dome (سقفی)

۴- کاور بزرگ برای دوربین مدار بسته BOX (صنعتی) با لنز

۵- کاور ضد آب دارای فن و هیتر مخصوص

و …

کاور ها روز به روز در حال پیشرفت هستند و شرکت های تولید کننده کاورهای مقاومی برای شرایط آب و هوایی متفاوت به بازار ارائه می دهند.
پیشنهاد می شود حتی در صورت ضد آب بودن دوربین مداربسته خود در مکانهایی با شرایط آب و هوایی نا مناسب(شرجی بودن و دمای بسیار بالا و میزان بارش بالا و…..) در محیط های خارجی حتما از کاور برای محافظت ار دوربین استفاده شود.

شما می توانید این کاورها را در سایز ، جنس و اشکال گوناگون از فروشگاه ها و شرکت های فروشنده محصولات نظارتی در سراسر کشور تهیه کنید.
در هنگام خرید حتماً به مرغوب بودن جنس کاور توجه کنید و تا آنجا که ممکن است به کیفیت کاور دوربین مداربسته بیشتر از قیمت آن توجه داشته باشید.
فروشگاه ها و مراکز فروش لوازم جانبی سیستم مداربسته معمولاً کاورهایی در ابعاد متفاوت را به فروش می رسانند که انتخاب نوع و اندازه آن باید با توجه به نیاز و نوع دوربین انتخاب شود.

امیدوارم این مطالب کمکی در آشنایی شما عزیزان با کاور دوربین های مداربسته داشته باشد.